Kukiz i piersi – zobacz trasę koncertową

Polski raper Paweł Kukiz niedawno zaprezentował trasę koncertowej na lato 2020, podczas której zamierza wyśpiewać swoje piosenki przez całą Polskę. Wykonawca zdecydował się zrobić to w atrakcyjny sposób, zmuszając publiczność do pojawienia się na każdym koncercie w staniku lub biustonoszu.

„Jestem głęboko przekonany, że ludzie będą mieli dużo frajdy ze spotkania się przy muzyce i chcemy stworzyć niesamowitą atmosferę” – mówi Kukiz. Bieganie po scenie, podróże autostopem, ekstremalne sporty wodne i publiczne wystąpienia w staniku – to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na fanów artysty.

Chociaż trasa koncertu naprawdę się rozkręca, internetobserwatorzy zastanawiają się, czy obecny pomysł Kukiza jest dobrze przemyślany i wporzadku. Wielu stwierdziło, że jego ostatnia inicjatywa może okazać się seksistowska i wprowadzić całkowicie nowy rodzaj nacisku na publiczność, szczególnie kobiety.

Odpowiedź Pawła Kukiza na te dyskusje była prosta: „Zależy mi na edukacji i myślę, że moja trasa koncertowa będzie doskonałym sposobem na promocjê mody na biustonosze i staniki oraz uczucia radości z bycia sobą”. Wiadomo jednak, że trzeba dobrze uważać, aby ta inicjatywa nie stała się przedmiotem seksualizacji.

Polski artysta muzyczny Paweł Kukiz rozpoczął swoją trasę koncertową promującą ostatni album. Nazywa się on „Kukiz i piersi” i w drodze zaskakuje ludzi z całej Polski. Na każdym koncercie publiczność zostaje zachwycona niesamowitą energią i porywającymi hitami. Koncerty są pełne wrażeń, a na samym końcu Kukiz dzieli się swoimi odczuciami i myślami na temat ruchu politycznego w Polsce.

Przedstawiamy trasę koncertową „Kukiz i piersi”, aby wszyscy znaleźli najbliższy koncert i mogli poznać ducha tego wyjątkowego muzyka.

7 marca 2019 – Wrocław (Hala Stulecia)
14 marca 2019 – Gdańsk (Ergo Arena)
20 marca 2019 – Katowice (Spodek)
27 marca 2019 – Bydgoszcz (Jantar)
2 kwietnia 2019 – Poznań (Arena)
4 kwietnia 2019 – Rzeszów (BWA Cykada)
25 kwietnia 2019 – Szczecin (Szczecińska Arena Balticum)
30 kwietnia 2019 – Warszawa (Torwar).

Nie przegapcie tej okazji do poznania świat widziany oczami Kukiza. Przekonacie się, że to jedyny w swoim rodzaju tytan pracy, działacz społeczny, a przede wszystkim wokalista, po którego usłyszeć należy!

Polski raper Krzysztof Kukiz wywołał burzę kontrowersji swoim niedawnym występem, w czasie którego pokazał publiczności widok piersi. Koncert odbył się 24 lutego, na trasie koncertowej promującej jego nowy album, „Kukiz 2020”.

Reakcja fanów była ostre. Wielu skrytykowało Kukiza za obrażanie uczuć religijnych i przypadek lekceważenia moralności publicznej. Inni uznali to za wykroczenie przyzwoitości, inni za ekshibicjonizm.

Artysta wezwał jednak swoich przeciwników do „normalności” i tłumaczył się, mówiąc: „Jestem czarującym i stanowczym człowiekiem, potrafię się cieszyć i nie lubię czuć się źle z powodu szufladkowania innych i wzbudzanie szyderstw”.

Fani muzyki Kukiza bardzo go postrzegają i szacują losarstwo jego scenicznych akustycznych numerów, napisanych dla „masy”. Jego nowy album jest produkcją wybitnie osobistą i odpowiedzią na jego antysystemowe hasła.

Wiemy już gdzie i kiedy możemy zobaczyć go na żywo:

• 22 marca – Warszawa, Stadion Narodowy
• 25 marca – Lublin, Hala Globus
• 1 kwietnia – Bydgoszcz, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Technologicznego im. Jana Zawiszy
• 3 kwietnia – Gdańsk, Ergo Arena
• 8 kwietnia- Poznań , Arena Poznań
• 13 kwietnia – Wrocław, Hala Stulecia
• 15 kwietnia – Rzeszów, Hala Podpromie

To już 7. trasa świata „Kukiza 2020 Concert Tour”, a muzyk ma jeszcze przed sobą kilka miast Austrii i Niemiec. Jak Kukiz twierdzi bilety szybko się rozchodzi i ten wystang będzie pełen energii! Czy ma rację? Przekonamy się już niedługo!