Tysiące fanów na koncertach „Kukiz i piersi” – posłuchaj dobrego rocka

Aby uzyskać dużą ekspozycję, musisz być na koncercie. A oto Twoja szansa!

Przedstawię Wam krótki przegląd historii tego koncertu. Przyjrzymy się wykonawcom, ich pochodzeniu i fanom.

Kolega przesłał mi link do strony zespołu rockowego o nazwie „Kukiz and Piersi”. Od razu pomyślałem, jak cudownie będzie być na ich koncercie i usłyszeć muzykę z ich koncertów. Jestem pewien, że prawie każdy, kto weźmie udział w tym koncercie, również będzie chciał go posłuchać.

Kiedy przeglądam Facebooka, z moich głośników odtwarzana jest duża ilość muzyki. W przypadku większości z nas tak nie jest, ponieważ podczas przeglądania słuchamy muzyki bez odtwarzania żadnych utworów.

To pokazuje, że chociaż niektóre piosenki możemy odtwarzać w naszych samochodach, w drodze do domu, relaksując się w biurze lub podczas kolacji, możemy nie mieć na to czasu, ponieważ większość z nich jest zbyt głośna lub zbyt miękka dla naszych uszu . A nawet jeśli tam

W ciągu najbliższych kilku lat będziemy świadkami wielu wydarzeń, na których będzie ogromna liczba fanów, którzy nie będą mieli najmniejszego pojęcia o tych wydarzeniach. Nie będą tylko siedzieć na widowni, słuchając koncertu.

Widzieliśmy takie wydarzenia jak koncerty „Kukiz and Piersi” z udziałem najpopularniejszych polskich muzyków – w tym samego Kukiza. Możemy sobie wyobrazić wiele innych programów, w których celebryci podzielą się swoimi doświadczeniami na temat swoich muzycznych idoli i będą wchodzić w interakcje z fanami w mediach społecznościowych.

Koncerty „Kukiz i Piersi” odbyły się w czerwcu 2015 roku z udziałem wokalisty Kukiza i jego członków zespołu, Anny Marii Alby, Piotra Iwaszkiewicza, Marcina Wasilewskiego i Marcina Wolańskiego. Jak podają organizatorzy imprezy, na każdym koncercie oczekiwali od 10 tysięcy fanów – imponująca publiczność! Spodziewali się na swój pierwszy koncert w Warszawie 30 tysięcy ludzi. Kiedy jednak odbyły się 17 czerwca 2015 r. w Podolsk Arenie, poinformowano, że było ich tylko około 15 tys.

Teledysk został wydany na World Star YouTube 27 czerwca 2018 roku. Teledysk zawiera teksty piosenek i biografię zespołu. Pokazuje także wielu fanów na scenach koncertowych, a także platformy mediów społecznościowych zalewane prośbami o zakup ich muzyki i osobiste uczestnictwo w koncercie.

Był to jeden z najgłośniejszych koncertów 2017 roku. Zorganizował go aktywista i komik Peter Pugh. Koncert odbył się 10 czerwca na Placu Zabit w Warszawie.

Koncert cieszył się dużym zainteresowaniem i doniesieniami medialnymi. Impreza okazała się bardzo udana dla Petera Pugha i jego sympatyków, którzy okazali się tysiącami fanów na całym świecie. Po koncertach ruch „Kukiz and Breasts” stał się popularny dzięki portalom społecznościowym, takim jak Facebook, Twitter i Instagram.

Około 1500 osób wzięło udział w koncercie zespołu Kukiz i Piersi. W tym roku liczba fanów wciąż rośnie, mimo że pierwszy koncert zagrali w marcu.

Piosenki grane były w kilku stacjach radiowych; publiczność została oszacowana na około 60 000 osób.